Aylık Araç Kiralama Ankara

Aylık Araç Kiralama Ankara
Kiralama Süresi

Aylık  kiralamalarda en az kiralama süresi 30 Gündür

Sürücü Belgesi ve Kiralama Yaşı

Araçları kullanacak kişilerin ekonomik ve orta sınıf araçlar için 21 yaşını doldurmuş ve en az 2 yıllık ehliyete sahip olmaları, Prestige sınıf araçlar için 28 yaşını doldurmuş ve 5 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. Kiracı, aracı kullanacak kişilerin ehliyetlerini ve olabilecek sürücü değişikliklerini Simge Araç Kiralama’ya ibraz etmekle yükümlüdür.

Ödeme

Günlük kiralamalarda ödemeler kira başlangıcında nakden veya kredi kartı ile yapılır.Depozit olarak geçerli bir kredi veya 200 euro nakit alınır.

Sigorta Bilgileri ve Yükümlülükler :

Hasar ve hırsızlık durumlarında sigortanın geçerli olabilmesi için uyulması gereken unsurlar aşağıdaki gibidir.

* Kaza durumunda aracın yerinden hareket ettirilmeden kaza ve alkol raporunun Polis veya Jandarma tarafından tutturulmuş olması
* Aracın alkol ve uyuşturucu etkisi altında kullanılmamış olması ve ağır ihmal,kasıt ve kusur olmaması
* Kiralanan aracın çalınması durumunda aracın anahtarının Simge Araç Kiralama’a teslim edilmesi
* Tüm bu raporların engeç 3 gün içerisinde Simge Araç Kiralama’a teslim edilmesi

Bu maddelere uyulmaması durumunda sigortalar geçersiz sayılacaktır.

Araç içerisindeki kiracıya ait özel eşyalar sigorta kapsamı dışındadır.Kaza halinde 2.ve 3.şahısların uğrayacağı maddi ve manevi zararların Karayolları Trafik Sigortasında belirtilen rakamı aşan kısmından kiracı sorumludur, Simge Araç Kiralamadan herhangi bir bedel talep edilemez.

Trafik Cezaları :

Sözleşme süresince her türlü trafik cezasından ve hukuki faizlerinden kiracı sorumludur.

Tek Yönlü Kiralama

Kira başlangıcında belirtildiği takdirde 15 güne kadar olan kiralamalardan Türkiyenin her bölgesi için 90 Euro+ KDV tahsil edilir.15 günün üzerindeki kiralamalar için drop ücreti alınmaz.

Geç Dönüş

Kiralamalar 24 saat üzerinden hesaplanır. 3 saati aşan durumlarda tam gün ücreti tahsil edilir.

Ek Hizmetler

Araçlarımızın tamamında köprü ve otobanlarda kullanılmak üzere Otomotik Geçiş Sistemi OGS cihazı bulunmaktadır.1-15 gün kiralamalarda kullanım ve servis bedeli olarak 30 TL , 15-30 gün kiralamalarda 50 TL ücret tahsil edilir.Bunun dışında isteğe bağlı olarak kira başlangıcında belirtilmesi durumunda LCF(LastikCamFar Sigortası),Bebek Koltuğu,Navigasyon ve ikinci kullanıcı ücret karşılığı temin edilir ve yine ücret karşılığı istenilen adrese araç teslimatı yapılır.
İlginizi Çekebilir
 • Ankara GAR Araç Kiralama
  Ankara GAR'dan araç kiralamak artık çok kolay!
 • Günlük Araç Kiralama Ankara
  Günü birlik araç ihtiyacları arttıkça Simge Araç Kiralama ankara günlük araç kiralama ihtiyaclarınızı daima karşılamaktadır.
 • Kiralık Araba Ankara
  Ankara'da Araba Kiralama sektöründe geçmisten günümüze hızla büyüyen Simge Araç Kiralama, her yıl filosunu farklı gruplarda araçlar ile genişletmekle birlikte, siz değerli müşterilerimize en iyi ve en ekonomik araba kiralama hizmetini sunmak için çalışmaktadır.
 • Ankara Oto Kiralama
  Ankara'da Araç Kiralama sektöründe geçmisten günümüze hızla büyüyen Simge Araç Kiralama, her yıl filosunu farklı gruplarda araçlar ile genişletmekle birlikte, siz değerli müşterilerimize en iyi ve en ekonomik araç kiralama hizmetini sunmak için çalışmaktadır.
 • Ankara Aşti Araç Kiralama
  Ankara Aşti'den araç kiralamak artık çok kolay!
Whatsapp Telefon